Midnight Daddies – Небо
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Midnight Daddies – Небо (Кліп)

«Опівнічні татусі» екранізували історію про кохання, перепоною якому стають кілометри: днями світ побачив дебютний офіційний кліп електронного дуету Midnight Daddies на пісню «Небо», у якому музиканти зачепили проблематику любовних відносин на відстані. До зйомок у своїй першій відеороботі гурт залучив молоду і креативну команду студентів Київського Національного Університету Культури і Мистецтв на чолі з режисеркою Sevin Dieva.

За задумом авторів, у кліпі «Небо» розгортається історія двох закоханих, які мають можливість зустрітися хіба що уві сні, у володіннях темної ночі, переживши вдень усі нерозуміючі та осудливі погляди людей. «Герої нашого відео тримаються, не зважаючи ні на що, та продовжують вести відчайдушну боротьбу не тільки лише із самою відстанню, але і з людським осудом та великою дурістю. І допоки доля таки не звела пару закоханих наяву, вони змушені шукати обійми одне одного уві снах. «Небо» – це ще одне дивне сновидіння, із дивними постатями, які постійно із осудом поглядають на героїню», – кажуть учасники формації Midnight Daddies.

Цікаво, що в основі треку та кліпу лежить цілком реальна історія друга музикантів, який познайомився зі своєю теперішньою дружиною на одному з форумів в інтернеті. Тоді багато хто скептично поставився до появи у хлопця віртуальної дівчини з іншої країни, втім, із часом йому таки вдалося спростувати всі осуди оточення, перевезти дівчину до себе, одружитися та щасливо жити із нею до сих пір.

Варто також додати, що жіночий вокал у треку «Небо» належить співачці на псевдо Helena (з нею, до речі, хлопці з Midnight Daddies також познайомилися в інтернеті). При чому одним-єдиним «Небом» їхня співпраця вже точно не обмежиться, адже наразі трійця активно працює над наступним спільним треком.

Українська музика: Midnight Daddies – Небо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *