MIA FILINA – Важливо
Матеріали, Популярна музика, Релізи

MIA FILINA – Важливо (Сингл)

Зовсім нещодавно молода українська співачка MIA FILINA представила свою дебютну пісню «Жити разом», яка стала саундтреком до одного з популярних молодіжних серіалів, а вже цієї осені презентувала другу україномовну пісню «Важливо».

«Моєю метою є створення нової української музики, яка має свої неповторні риси та особливий стиль. На мій погляд, у пісні «Важливо» вдало поєднались східні мотиви та милозвучність української мови. Настрій цієї пісні вносить у нашу буденність трохи танцю та ритму, а це те, чого нам іноді дуже не вистачає», – відзначає співачка.

«Мотиви у музиці до пісні нагадали мені моє дитинство, коли я полюбляла східну музику та вбиралась у індійські костюми на свята. Ці спогади неабияк надихнули мене, тому слова до пісні з’явились дуже швидко. Сама ж пісня про сучаних дівчат – сильних у душі та тендітних зовні. Разом із коханням до їх життя приходить впевненость у собі, надаючи їм ще більшої сили, яку важко здолати. Мені здаєтсья, кожна українська дівчина обов’язково знайде в цій пісні якусь свою історію», – додає MIA FILINA у коментарі «Нотаткам».

Сингл від MIA FILINA під назвою «Важливо» і справді якісно вирізняється з-поміж багатьох сучасних поп-пісень, та має всі шанси стати візитною карткою молодої співачки. Наразі композиція доступна для придбання на багатьох популярних медіа-майданчиках, або для прослуховування онлайн.

MIA FILINA – Важливо

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Нічогенько!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *