MetaMoreFozzey – CD
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

MetaMoreFozzey – CD (Альбом)

Один із лідерів «ТНМК» Олександр «Фоззі» Сидоренко презентував свій новий сольний альбом під назвою CD, створений у рамках проекту MetaMoreFozzey. Платівка CD стала третім номерним альбомом MetaMoreFozzey та вмістила у себе чотирнадцять авторських треків виконавця, у створенні яких Фоззі допомагали його друзі й колеги музиканти. Зокрема, у роботі над CD взяли участь Фагот, Каша Сальцова з «Крихітки», Діля, співачка Наталія Гордієнко, репер Франик, Void та Женя Чистяков (IIIII Eyes).

За словами Фоззі, цей альбом мав побачити світ ще близько семи років назад, але через різні обставини закінчити його вдалося лише зараз. «Я відчуваю, що зараз мав фактично останній шанс доробити CD, адже поки я над ним працював, навіть компакти вийшли з моди і почалася цифрова ера музики. Я просто мусив його добити та поставити крапку. По-хорошому, ця платівка мала побачити світ у 2009 році, а коли цього не сталося, я взагалі не планував її видавати. Але потім мої хороші друзі Олег Михайлюта та Євген Чистяков прийшли на допомогу», – написав засновник MetaMoreFozzey в одній із соціальних мереж.

Також Фоззі зазначив, що альбом під назвою CD – останній повноформатний реліз MetaMoreFozzey. «Якщо сильно припече, в принципі можна буде щось записати, але альбомами – ні, вистачить вже», – додав він.

Наразі свіжий лонг-плей CD продається виключно в Інтернеті, видання у форматі класичних компакт-дисків не очікується. Звісно ж, нова платівка MetaMoreFozzey моментально встигла розлетітися всесвітньою мережею, але якщо ви дійсно бажаєте віддячити автору за класний продукт – обов’язково придбайте ліцензійний контент за допомогою iTunes чи Google Play.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *