Металеві Квіти - Лист додому
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Металеві Квіти – Лист додому (Кліп)

Військовий кулеметник – позивний «Вулкан» з особливостями слуху і мови та військовий хірург у складі гурту «Металеві Квіти» випустили дебютну пісню, написану на найгарячішому напрямку Донецької області.

26 квітня військовий гурт «Металеві квіти» презентує свій дебютний сингл «Лист додому», написаний на передовій. «Лист додому» пронизує з перших слів: ти в мирному місті, а я на війні… Ці слова не про біль чи сум, вони про надію обійняти рідних.

Зі слів соліста гурту Руслана: «Це пісня про найсвітліші моменти, що я відчув у найтемніші часи для нашої країни. Перебуваючи під постійним обстрілом на позиціях, все що дає сил та віри – мрія повернутися додому та обійняти близьких людей. З цими думками були написані ці рядки і коли з неба сипались снаряди питання: То є Бог чи ні? – звучало в моїй голові.

Сьогодні, перебуваючи на післяопераційному лікуванні, згадую як я переймався при першому записі через свої особливості слуху та мови, справа у тому що маю їх від народження і звичайно не раз відчував на собі булінг, тому переживав, але завдяки своїй команді, яка мене підтримала і пояснила, що це пікантно і щиро мені вдалося розслабитися, і все вийшло. Страх не минув звичайно, але я над цим працюю».

Металеві Квіти - Лист додому

Кліп на пісню «Лист додому» знімали на передовій. Відзняті кадри також увійдуть до документального фільму про війну. Познайомившись на студії Unlock Music з продюсером фільму «Конотопська відьма» музиканти прийняли рішення показати реалії війни кожного військового, а Іван відгукнувся на цю ідею та надав все необхідне обладнання для зйомки в польових умовах.

Від 24 лютого Роман та Руслан, уродженці невеличкого села Кухарі Київської області, добровільно стали на захист країни. Руслан у складі 112 бригади, на посаді кулеметника, а пізніше 81 та 63 бригади, пройшов найгарячіші Донецькі напрямки та втримував наші кордони в 100 метрах від супротивника. Руслан мав поранення та проблеми зі слухом, які через постійні обстріли почали посилюватись, але вони не зламали його дух і не дали відступити від цілі перемогти. Роман тим часом рятував життя наших воїнів під Бахмутом у мобільному польовому госпіталі державної прикордонної служби на посаді хірурга.

Додамо, що «Металеві Квіти» вже підготували міні-альбом із 5 пісень, який готують до випуску.

Металеві Квіти – Лист додому
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *