Merva - Все, що я є
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Merva – Все, що я є (Кліп)

Учасники рівненського гурту Merva закінчили роботу над своїм новим кліпом на пісню «Все, що я є», презентувавши днями готову музичну міні-стічку широкому слухацькому загалу. Режисером свіжого відео виступив співзасновник і барабанщик «Мерви» Дмитро “Драм” Карасюк, який є й автором образу головного героя, втіленого у життя Олександром Кулаком.

Як розповів «Нотаткам» Дмитро, ідея нового кліпу з’явилась у нього доволі спонтанно, під час поїздки у гості до його батьків у село. Там, під час роботи над виготовленням барабанних паличок, він раптом краєм ока помітив постать людини, що наближалася. Підійшовши трохи ближче, незнайомець постукав у залізні двері огорожі й увійшов через відчинену хвіртку до подвір’я Дмитрових батьків. «У цей момент я трохи запанікував, адже у дворі вільно бігав відв’язаним наш пес, який славиться своїм сторожовим характером та нелюбов’ю до чужаків. Але чоловіка це анітрохи не збентежило, і він, принагідно погладивши собаку по голові, підійшов до мене і попросив склянку води. Здивований, я приніс воду і чемно запропонував йому трохи їжі, але незнайомець відмовився. Судячи з його вимови, її правильності побудови та літературних звертань, переді мною стояла людина вихована й освічена, з чималим пакунком знань за спиною. Але подорожував він без нічого, босоніж, прихопивши з собою лише яскравий вогник свободи у очах. У той момент я був впевнений, що переді мною стоїть відлюдник», – розповів музикант. Коли ця людина, подякувавши за воду, пішла з Дмитрового ґанку, він через декілька хвилин вийшов слідом на вулицю та побачив кадр, який просто-таки мав використати у кліпі – босоногу постать на горизонті, що прямує у невідомість на зустріч власній долі.

Зйомка нового кліпу «Все, що я є», яка відбувалася на дорогах Рівненської області, стала, за словами учасників «Мерви», одним єдиним неочікуваним і цікавим випадком, який поєднав у собі безліч кумедних і не дуже ситуацій. Так от, наприклад, під час зйомок гри на барабанах на узбіччі дороги, проїжджаючий повз мікроавтобус раптом зупинився, і з нього неочікувано для всіх вийшли знайомі хлопцям колеги-музиканти з інших вітчизняних музичних колективів, які їхали з концерту. Зокрема, серед них був і хороший друг Дмитра Артем Угодніков (Dvoe, екс-Гапочка, екс-Gorchitza та ін.). Вдосталь поспілкувавшись та пофотографувавшись, вони поїхали на Київ, а слідом за ними майже одразу приїхала міліція. Суть їхніх претензій хлопці так і не зрозуміли, але обмежившись спільною з правоохоронцями фотографією, закінчили свій знімальний день.

Ще одна ситуація мала місце, коли музиканти знімали сцену на даху багатоповерхового будинку. У самісінькій розпал знімального процесу вони виявили, що двері на дах зачинено з іншого боку. Хто і навіщо це зробив, достовірно не відомо, проте головними «підозрюваними» стали «пильні» місцеві мешканці. Тоді ж хлопцям довелося за допомогою телефонів викликати своїх друзів, щоб вони все ж таки знайшли ключ і відчинили ті масивні двері.

Що з цього всього вийшло, ви маєте змогу побачити просто зараз на власні очі. Приємного перегляду!

Теґи: Українська музика, Merva, Все що я є

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *