Merva – Відпусти
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Merva – Відпусти (Кліп)

Рівненські альтрокери з гурту Merva презентували у мережі свій новий офіційний кліп на пісню «Відпусти» з останнього студійного альбому «І-Цзин». За виробництво свіжого ролику взялася студія Re:evolution film на чолі зі знаним вітчизняним режисером та кліпмейкером Віктором Придуваловим. Оператором в даній роботі виступив Євген Креденцер, друга камера – Олександр Бобік.

Знімальний процес відбувався у столиці, тож у кадрі кияни з легкістю впізнають Велику Житомирську вулицю, Національний музей історії України, Хрещатик, вокзал, Поштову площу, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського, місток закоханих у Маріїнському парку та багато інших місць. Як ви вже зрозуміли, сюжет кліпу побудовано на русі, через що задіяних локацій у ньому виявилось більш ніж достатньо. Головну чоловічу роль переслідувача в кліпі «Відпусти» виконав фронтмен «Мерви» Петро Зарудний, а жіноча, постійно «втікаюча» роль дісталася моделі Олені Лотрі.

Не забувайте, що почути живе виконання пісні «Відпусти» та багатьох інших атмосферних творів «Мерви» ви зможете цього літа на великому фестивалі «Файне Місто», що пройде у Тернополі 7-10 липня та відбудеться у чотириденному форматі. Окрім того, Merva у повному складі та Петя Зарудний зі своєю акустичною програмою виступлять на фестивалі Бандерштат-2016 (5-7 серпня, Луцьк).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *