Merva – Шаман
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Merva – Шаман (Сингл)

«Петлями доріг, тантрами святих, сходами із днів, да повз темний ліс» доволі неочікувано дісталися музиканти альтернативного гурту Merva до моменту анонсування скорого виходу свого наступного студійного альбому під назвою «Шаман». І не просто словом, а, як то кажуть, ділом, вирішили підкріпити оголошення цієї важливої новини рівненські музиканти, презентувавши у мережі новозаписаний титульний трек майбутньої платівки.

І хоча однойменний сингл «Шаман» тільки-но почав свій тернистий шлях всесвітньою мережею, по факту він вже є достатньо відомим у колах відданих прихильників «Мерви» – по-перше, цю пісню можна було почути на останніх живих концертах команди, а, по-друге, познайомитись із її акустичною версією вже мали можливість слухачі сольного альбому «ЧаДо» фронтмена гурту Петі Зарудного. Студійний запис новинки, звично для «Мерви», проходив на власній студії звукозапису M-Studio, а обкладинку для треку створила художник-дизайнер Літа Ахметова.

Реліз третьої за ліком платівки дискографії гурту Merva відбудеться на лейблах ІншаМузика та Moon Records наприкінці січня 2017 року, через півтора роки після оприлюднення попереднього лонг-плею під назвою «І-Цзин». Слідкуйте за подальшими новинами від колективу на сторінках соціальних мереж!

Merva – Шаман

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *