Merva – І-Цзин
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Merva – І-Цзин (Live-відео)

«Нове відео від Майстра та Re:evolution film» – так лаконічно охарактеризував вчорашню прем’єру нового концертного відео Петро Зарудний, фронтмен старожилів української альтернативної музики – гурту Merva. Саме вчора, на офіційній YouTube-сторінці рівненської команди з’явився новий live-ролик композиції «І-Цзин» від знаного українського режисера та кліпмейкера Віктора Придувалова, відзнятий під час нещодавнього столичного виступу «Мерви» у клубі MonteRay.

Над концертним відео «І-Цзин» працювало тріо операторів: Максим Василенко, Артем Ісаєв та Олександр Бобік, продюсування: Віктор Сема, монтаж: Володимир Невельський, пост-продакшн: mental dRive studio. Зйомки відбувалося 10 червня 2016 року, на великому спільному спліт-концерті «Мерви» із ще одним відомим альтернативним гуртом Pins.

Нагадаємо, що композиція «І-Цзин» є титульним треком останнього номерного альбоми «Мерви», який було видано трохи менше року тому, та з яким ви можете ознайомитись на «Нотатках», якщо раптом пропустили реліз. Додамо, що назва треку та й, зрештою, усієї платівки, перекладається як «Книга долі» або «Книга змін», і є запозиченою з китайського окультного трактату-п`ятикнижжя, що присвячується ворожінню, чергуванню життєвого циклу та поглядам на мінливість сил природи крізь призму енергій інь та ян.

До речі, ті, хто не потрапив на згаданий виступ гурту Merva, може невдовзі надолужити згаяне на фестивалі «Трикутник» (2-3 липня, село Воскресінці поблизу Коломиї), та на фесті «ІншаМузика 2016» (1-2 жовтня, Київ).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *