Merva – І-Цзин
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Merva – І-Цзин (Альбом)

Гарні новини надійшли з табору альтернативного гурту Merva – світ побачив новий студійний альбом колективу під назвою «І-Цзин». Свіжа 12-трекова платівка стала другим повноформатним релізом формації та була презентована через шість років після оприлюднення дебютного диску під назвою Bardo.

Як розповів «Нотаткам» фронтмен «Мерви» Петро Зарудний, ці два альбоми є кардинально різними стилістично, адже Bardo у свій час формувався на фундаменті металу, а новий «І-Цзин» – на засадах альтернативного року. «У«Бардо» ми мали за пріоритети тодішню nu-metal хвилю, поєднану з елементами фолку та супутніми музичними напрямками, у той час як при роботі над другим альбомом учасники гурту Merva орієнтувалися на власний внутрішній світ, не оглядаючись на модні хвилі, переваги часу, тощо, – зазначив Петро. – Між ними різниця в шість років, а за цей час багато що змінилося, і передусім ми самі. Робота над «І-Цзин» почалася умовно давно, ще в 2012 році. Але разом зі змінами складу, поглядів та плином часу, змінювалися і наші вимоги та підхід до музики. А фактично вже літом 2014 року ми засіли у власній студії «M-Studio» і почали накопичувати потрібний матеріал. Тобто основна робота тривала близько року».

Сама назва «І-Цзин» дослівно означає «Книгу змін» або ж «Книгу долі» за допомогою якої також прийнято гадати. У Китаї ця книга вважається не тільки гадальним оракулом, а й древнім джерелом глибокої мудрості, з якого можна і треба черпати корисні поради, засновані на місцевому фольклорі та філософії. За словами учасників «Мерви», у їхньому випадку цю назву доцільніше було б перекласти як «Музика змін». Музиканти впевнені, що в дванадцятьох нових композиціях платівки кожен слухач зможе віднайти для себе щось особисте та дійсно близьке до власних внутрішніх переживань.

Тож пропонуємо наразі і вам з головою зануритись у глибини нового альбому «Мерви», але все ж таки не забувати слідкувати за новинами гурту у соціальних мережах, адже ближче до осені музиканти планують сформувати та оприлюднити список міст, куди Merva завітає з живою презентацією нового матеріалу.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Drew says:

    Оновіть посилання на треки.
    Ось тут є. (https://soundcloud.com/merva-4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *