Merva - Досить
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Merva – Досить (Сингл)

Не встигли прихильники рівненського гурту Merva насолодитися новим кліпом на пісню «Все, що я є», як на них вже очікував ще один сюрприз від музикантів – свіжий сингл «Досить» з майбутнього альбому формації. Нагадаємо, що перша і остання на даний момент повноформатна платівка колективу під назвою Bardo побачила світ ще в 2009 році. Задля справедливості варто додати, що такі long-play релізи видавалися в рамках діяльності гурту «Ейфорія», з якого у 2004 році і було утворено «Мерву».

Повертаючись до самої композиції «Досить», відмітимо, що цей трек за фактом не є новим, адже його було написано більше десяти років тому. «Ця пісня достатньо довго пролежала у моїх архівах. У попередньому складі гурту вона не була реалізована, проте знайшла своє втілення у теперішньому складі, підійшовши по загальній концепції. Я вважаю, що вона має посил, який кожен слухач сприйматиме через призму власної індивідуальності», – розповів «Нотаткам» лідер «Мерви» Петро Зарудний.

Щодо планів на майбутнє, то учасники гурту Merva наразі повністю сконцентровані на роботі над новим альбомом та його майбутньою концертною презентацією. У планах колективу присутній і тур на підтримку свіжого матеріалу, а також зйомки відеокліпу на одну з нових пісень. Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту!

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/212055421″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *