Merva – Буває Так
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Merva – Буває Так (Сингл)

Новий студійний сингл рівненського гурту Merva під назвою «Буває Так» вже у мережі! Робота над свіжою композицією вже звично проходила на власній звукозаписуючій студії колективу M-STUDIO. Цікаво, що цей трек початково планувалося включити до останнього повноформатного альбому «І-Цзин», але фронтмен гурту Петро Зарудний вирішив притримати його та видати згодом у якості окремого інтернет-синглу через стилістичну нетотожність з рештою матеріалу платівки.

Гармонію пісні «Буває Так» запропонував барабанщик «Мерви» Дмитро «Драм» Карасюк, авторство тексту належить вокалісту гурту, а загальну оболонку-аранжування музиканти придумали спільними творчими зусиллями. Основну ідею синглу вдало озвучила художниця Літа Ахметова, яка, до речі, працювала над його обкладинкою: «Пісня про самість і виокремленість. Але з цією самістю нікуди дітись, і в цілому світі насправді нікуди йти і ні від кого ховатись. Ти скрізь носиш себе».

За словами учасників гурту Merva, наразі вони максимально сконцентровані на роботі над своїм новим офіційним відеокліпом, який для хлопців знімає відомий вітчизняний кліпмейкер Віктор Придувалов. Після релізу ролику музиканти планують повністю переключитися на концертну діяльність, а вже ближче до осені знову засісти на студії та працювати над наступним матеріалом.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ілько із Запоріжжя says:

    Як завжди – неймовірно! Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *