МеріЛінор - Небо та місяць
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

МеріЛінор – Небо та місяць (Кліп)

Дніпровський гурт «МеріЛінор» завершив роботу над своїм дебютним відеокліпом «Небо та місяць», та поділився її результатами з громадськістю. Зйомка, монтаж, постпродакшн – SOVA production studio, а головну танцювальну роль цієї музичної міні-стрічки виконала Анастасія Гезь.

«Небо та місяць» – це лірична композиція про метушіння людської душі. Це внутрішній діалог між темним небом та світом місяця, який у певний час виникає у кожного з нас. Причини цього метушіння для кожної людини сугубо особисті, та й за великим рахунком не мають значення. Саме це і показуєтся у відео. Головна героїня сумує, стоячи у вікна, її душа танцює у світлі місяця. Танець місцями вугловатий, місцями пластичний і це реальність кожного з нас. Для нас було важливо показати емоційну складову пісні, тому у кліпі музиканти – це лише епізодичні персонажі», – розповіли «Нотаткам» музиканти.

«Знімати кліп з SOVA production studio – це, чорт забирай, весело! Бігати наввипередки з Ганною Кабардинською знімаючи бек-стейдж і ляскаючи справжньою кіно-хлопавкою, працювати освітлювачем, зображуючи потойбічний світ, взагалі вся ця метушня дуже захоплює. Шість годин першого знімального дня промайнули якось непомітно і швидко. У головної героїні-танцівниці Анастасії Гезь в цей день трапився її 21 день народження. Коротше день був – ух!» – діляться згадками про зйомки «МеріЛінор».

За словами учасників колективу, «МеріЛінор» – це молодий проект, з моменту створення якого пройшов тільки один рік, тому в них попереду дуже багато планів. Зокрема вже до кінця року гурт планує записати та видати повноцінний альбом, який буде нараховувати 12-14 композицій. Далі буде!

МеріЛінор – Небо та місяць

МеріЛінор у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *