Мері – Я з України
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

МЕРІ – Я z України (Альбом)

Слідом за синглом «Я з України», який вже встиг полюбитися вражаючій кількості українців, викликати численні дискусії та обговорення (а отже, стати успішним), Віктор Винник і гурт «Мері» випустили цілий повноформатний альбом, де згадана пісня стала титульним треком і задала назву всій платівці. Отже, перед вами новий, четвертий за ліком студійний альбом «Мері» під назвою «Я з України», що вмістив у себе одинадцять авторських треків і один бонус-ремікс, загальною тривалістю близько 45 хвилин. Основна маса треків, що увійшли до нього, була записана в період між 2014 та 2016 роками, хоча є і кілька старіших композицій.

«Новий альбом «Я з України» можна назвати достатньо соціальним, але, як відомо, писати виключно соціальні пісні не можливо, та й, напевно, не варто. Саме тому у композиціях платівки ми згадали також про вічні теми, зокрема про кохання. До речі, окрім моїх авторських творів, на диску присутня відома галицька пісня «Теплий дощ», а також композиція на слова Степана Руданського (поет, автор сатиричних творів на міжнаціональну та антиімперську тематику, – прим.) під назвою «Колір Чорний», яку я мріяв записати цілих 20 років! Дуже сподіваюся, що у мене це вийшло вдало і вона припаде до серця слухачам», – розповідає фронтмен «Мері» Віктор Винник.

Цікаво, що попередня робоча назва платівки звучала саме як «Колір Чорний» – за думкою автора, це словосполучення дуже влучно символізує наш час, оскільки у країні війна і немає особливих приводів до оптимізму у творчості. Але коли музиканти надали до ефіру трек «Я z України» і він спричинив багато шуму та емоцій серед різних категорій слухачів, стало зрозуміло, що ця назва буде доречнішою. Як завжди команда не обмежилась для запису однією студією, і матеріал створювався як на столичних, так і на регіональних студіях звукозапису. Тому за звучанням платівка вийшла доволі різноманітною і не особливо концептуальною, але, за словами Віктора Винника, саме цього і домагались музиканти.

Цю роботу «Мері» присвятили світлій пам’яті свого друга і «хрещеного батька» колективу, лідера гурту «НеМо» Анатолія Іванюка, який пішов від нас у результаті важкої хвороби.

Мері – Я з України

Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *