Віктор Винник і МЕРІ – В.Н.Л.
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – В.Н.Л. (Сингл)

Пропонуємо до вашої уваги нову роботу Віктора Винника і гурту «МЕРІ» під назвою-абривіатурою «В.Н.Л.». Для того, щоб прихильники гурту довго не ламали голову над тим, що означають ці літери, Віктор Винник усе пояснив: «Насправді все просто. «В.Н.Л.» – це Віра, Надія і Любов. Речі, без яких у наш важкий час просто ніяк».

Цікаво, що дану пісню Віктор заново віднайшов переглядаючи власні старі архіви на плівці, після чого було прийнято рішення трохи осучаснити її та записати так, «як зараз відчувалось». Запис: Yarec Sound.

«Отже нова пісня «В.Н.Л.»… Вона є новою насамперед через те, що її ще ніхто не чув, але дана композиція походить із тих часів, коли ми грали на жахливих гітарах у ще гірший звук і були щасливі… Бо так буває, коли усе тільки починається. І нехай Віра, Надія і Любов будуть із кожним з вас, як були і залишаються досі з нами… Дякую Ярославу Барану за запис та Вадиму Борисенко за зведення», – коментує у соціальних мережах незмінний лідер «МЕРІ» Віктор Винник.

Зауважимо, що композиція «В.Н.Л.» має стати частинкою майбутнього (п’ятого за ліком) повноформатного альбому колективу, реліз якого музиканти планують на кінець осені поточного року. Слідкуйте за новинами!

Віктор Винник і МЕРІ – В.Н.Л.
МЕРІ у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *