Віктор Винник і МЕРІ – Тільки не треба
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Тільки не треба (Кліп)

Віктор Винник і гурт «МЕРІ» презентували у мережі свій новий офіційний кліп до пісні «Тільки не треба» з альбому «Снайпери-Амури». У відео йдеться про надміру самовпевнених дівчат, які думають, що вся планета кружляє тільки навколо них, але які часто у результаті своєї поведінки залишаються розчарованими.

«Працювати над кліпом до цієї пісні мав Влад Разіховський, кліпмейкер з Києва, з яким ми вже зняли п’ять чи більше останніх відео. Але за декілька днів до зйомки, він сказав нам, що здається, що у нього немає ідей щодо візуалізації цієї пісні… І я подумав – а чого чекати? Давай ми самі зробимо! Тож я виступив у ролі режисера. Таке вже ставалося років вісім чи дев’ять тому, коли ми знімали відео на пісню «Сестра»… Ідея кліпу «Тільки не треба» була простою, адже і сама пісня досить проста. Я вирішив зробити все буквально і розказати історію про дівчинку, яка запізнюється на концерт до музикантів, а коли вона нарешті дістається до місця призначення, то там вже нікого немає. Вона спізнилась. А символізм полягає у тому, що її там і не чекали зовсім, у тому, що впевненість у собі – це добре, а гіпер самовпевненість – це вже погано», – розповів Віктор Винник.

Головну роль кліпу зіграла одеситка Таня Моджук, яка вже рік працює в Дрогобицькому театрі. За словами Вітора, він дуже жалкує, що команді довелося вирізати з кліпу чимало сцен, де Тетяна грала, наче у справжньому кіно, але частина цих епізодів банально не вмістилися у хронологію роботи. Додамо, що над відео музиканти працювали спільно зі знімальною групою компанії West Art.

Віктор Винник і МЕРІ – Тільки не треба

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *