Мері - Теплий Дощ
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

МЕРІ – Теплий Дощ (Сингл)

Віктор Вінник та гурт «Мері» з дозволу автору заспівали відому галицьку пісню «Теплий дощ» про літні капризи природи, мокрі мешти, бальоновий плащ, та чисте і сильне кохання. Авторство згаданої композиції належить Сергію Паньківу, більш відомому як «Сірко» – знаному західноукраїнському співаку, без чиїх пісень зазвичай не обходилось жодне місцеве весілля.

Як розповів фронтмен гурту Віктор Вінник, йому дуже подобається ця пісня у наївно-простому виконанні Сергія, адже під час її прослуховування дійсно поринаєш у змальовану місцину та мокнеш поруч із головним героєм під дощем, глибоко співчуваючи йому.

Оскільки сьогоднішня ситуація в країні далеко не так часто як хотілося б радує нас позитивними новинами та добрими звістками, музиканти «Мері» вирішили записати просту та зрозумілу кожному пісню, яка могла б додати слухачу хоча б трохи світлих емоцій і гарного настрою. Саме через це вибір учасників гурту зупинився на композиції «Теплий дощ».

Запис нового синглу «Мері» проходив на студіях Guitar studio та Studio 69 під керівництвом Віталія Гудзія та Володимир Андрієвського відповідно. Останній, до речі, також займався і зведенням пісні «Теплий дощ».

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/209491077″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Vit says:

    Звичайно ж, це є саркастичним переспівуванням відомої колись пісні “Жёлтый дождь стучит по крышам..”. Особливо, коли “…я бы взял твои ладони, к ним губами прикоснулся…”. Ось так. Але українська версія навіть у гротеску гарна…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *