Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури (Альбом)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури (Альбом)

Сьогодні, 20 березня 2020 року, у міжнародний день Щастя, вийшов п‘ятий офіційний альбом Віктора Винника і гурту «МЕРІ» під назвою «Снайпери-Амури». Свіжа платівка загальною тривалістю трохи більше 50 хвилин вмістила у себе 13 основних треків і один ремікс на титульну однойменну пісню.

«Я вітаю вас усіх із днем Щастя! А наше особисте щастя полягає у тому, що саме сього вийшов п’ятий ювілейний альбом «МЕРІ» і Віктора Винника «Снайпери-Амури». Він вже навіть є у формі компакт-дисків для тих, хто знає що таке справжні речі. Окрім того, відсьогодні альбом присутній на усіх популярних інтернет-платформах. Про саме наповнення, напевно, більше нічого не буду казати, адже музику краще слухати, а не говорити про неї», – коментує Віктор Винник.

Цікаво, що сам Віктор неодноразово зазначав у інтерв’ю, що видання повноформатних альбомів станом на сьогоднішній день вже практично втратило свою актуальність, адже наразі меломани здебільшого слухають музику у мережі та й окремими треками. І хоча платівки у класичному розумінні лідер «МЕРІ» називає «дорогими візитівками», в той же час зауважує, що він і його музиканти у цьому питанні є «старовірами».

Цікаво, що перша версія титульної пісні платівки «Снайпери-Амури» взагалі була написана років зо десять тому, як і деякі інші «вікові» композиції альбому. Їх виконавці дістали зі своєї «творчої шухляди» і осучаснили. Загалом музичне наповнення диску автори компонували дуже довго, поєднували старий і новий матеріал, декілька разів навіть переносили момент видання лонг-плею, адже з’являлися все нові і нові пісні, які також хотілося би до нього додати. Словом, перед вами цілий прошарок життя гурту «МЕРІ», який своєю появою символічно знаменував початок наступного творчого періоду.

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури
Apple Music
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *