Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури (Сингл)

Віктор Винник і гурт «МЕРІ» вкотре доводять, що у музичній діяльності може бути всіляке – наприклад, пісня, яка була написана років зо десять тому, наразі презентована у якості новинки. Мова йде про композицію «Снайпери-амури», яку сьогодні було презентовано на офіційній YouTube-сторінці колективу, про ту саму пісню, яка за початковим задумом мала потрапити до переліку треків альбому «Війни в прямому ефірі» (2010), але не трапилося.

Звісно, поважний вік музичної роботи не міг не накласти відбиток на звучання пісні. «Снайпери-амури» досить довго лежали у «творчій шухляді» Віктора Винника і ко, аж поки минулого року її не було вирішено перезаписати за участі молодого але вже відомого львівського саунд-продюсера Остапа Панчишина. Якими саме оновленими фарбами заграла робота десятирічної давнини – віддані прихильники гурту дізнаються при прослуховуванні, а всі інші меломани мають чудову можливість познайомитися з новинкою якісної української поп-музики.

Варто також додати, що реакція користувачів соціальних мереж на новинку, що увійде до п’ятого майбутнього альбому «МЕРІ», почала з’являтися майже миттєво: «Хоч знаю слова, але звучання зовсім інше і класне! Панчишин молодець!», «Дуже позитивна ранкова пісенька, додала до улюблених», «Класно, що вдається співати весело про сумне»… Долучайтеся до обговорення і ви!

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури

МЕРІ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Справжній молодець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *