Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури (Кліп)

Гурт «МЕРІ» та Віктор Винник розпочинають понеділок з прем’єри свого нового офіційного кліпу «Снайпери-амури»! Пісню про те як «снайпери-амури включили шури-мури…» було презентовано на початку осені, але музиканти на цьому не спинилися і вирішили візуалізувати цю романтично-амурну історію. За режисерську справу взявся відомий кліпмейкер Влад Разіховський, який, до слова, відзняв уже три відеокліпи для Віктора Винника і ко. І ось, уже наприкінці жовтня, у світ вийшов новий відеокліп колективу.

«Сюжет кліпу простий – він, вона і вона. Класичний любовний трикутник. Основну ставку режисер зробив на гру акторів і не помилився, бо на екрані три хвилини вирує вулкан пристрастей. Тут і кохання, і зрада, ну і ревнощі, звісно. Головне, що закінчується все добре», – йдеться у прес-релізі до відеороботи «Снайпери-амури».

«Зніматися у цьому кліпі мені було настільки приємно, що я сам вимагав у режисера повторних дублів, – зізнається Віктор Винник. – Зйомки проходили на абсолютному драйві, то був справжній рок-н-рол. А ще я хочу сказати велике дякую Владу Разіховському за талант і розуміння, Андрію Хрякову – за відчуття стилю, Олександру Мельнику – за професіоналізм і за чудову українську (хоч парніша із Мелітополя ), Оксані Чепель – за прекрасно зіграну роль першого плану та Алісі Фан – за прекрасно зіграну роль другого плану. А ще Роману Мусі та каналу М2 – за підтримку української музики».

Додамо, що напередодні гурт «МЕРІ» гучно відзначив п’ятнадцяту (!) річницю свого існування, відтак новий кліп можна вважати подарунком прихильникам з нагоди урочистого ювілею. «Ми виросли на ваших піснях..», – казали вони; «це капєц…», – відповідав я собі» (с)

Віктор Винник і МЕРІ – Снайпери-амури

МЕРІ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *