МЕРІ – Просто Прощай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Віктор Винник і МЕРІ – Просто Прощай (Сингл)

Вперше поглянувши на назву свіжого синглу «Просто Прощай» від гурту «МЕРІ», можна грішним ділом подумати, що щось у цьому таки світі перевернулося і Віктор Винник заспівав російською мовою. Втім, звісно, при детальнішому обстеженні новинки, такі думки одразу ж спростовує сам виконавець, затягуючи слова приспіву: «Але тільки не плач, не розливай свою печаль по кухні як чай. Чуєш, тільки не плач, не залишай свою печаль – просто прощай».

Напевно другою за ліком думкою стосовно пісні «Просто Прощай» має бути міркування про незвичність її аранжування у порівнянні з усіма попередніми роботами Віктора Винника і «МЕРІ». Зауважимо, що саунд-продюсуванням новинки займалися представники компанії FDR. За словами Віктора, хоча звучання даної композиції і має нетипову для «МЕРІ» форму та рясно наділене чималою кількістю електронних елементів та спецефектів, воно дуже припало йому до душі, адже, на думку музиканта, без експериментів жодна творчість не має фундаментального змісту.

Разом із тим, лідер «МЕРІ» також зазначив, що планує невдовзі презентувати ще й офіційне відео до сьогоднішньої новинки, тому слідкуйте за наступними анонсами. А всі ті, хто не проти оцінити звучання «Просто Прощай» у живому виконанні, занотовуйте наступні дати: 23 лютого, Київ, Docker pub, та 9 березня, Львів, Picasso club (повний перелік виступів за наступним посиланням).

Віктор Винник і МЕРІ – Просто Прощай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *