Віктор Винник і МЕРІ – Просто Прощай (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Просто Прощай (Кліп)

Цікаво, що пісня «Просто Прощай» досить довгий час не вселяла достатньо впевненості стосовно своєї потенційної успішності власному автору – Віктору Виннику з гурту «МЕРІ». Але наразі, після своєї трансформації в електронно-танцювальний трек (яка відбулася з легкої руки звукорежисерів студії FDR), ця композиція ще й розжилася офіційним відеороликом, знятим відомим кліпмейкером Владиславом Разіховським. Відтак, як би парадоксально це не виглядало, але старенька пісня «з шухляди» Віктора Винника сьогодні стала справжнім символом актуальних музичних експериментів гурту «МЕРІ» зі звучанням та форматом подачі матеріалу.

Новий відеокліп «Просто Прощай» було вирішено не обтяжувати кінематографічною сюжетною лінією – основний фокус кліпу розміщено на постатях звабливих дівчат, танцях, та, звісно ж, самому Вікторі Виннику, одягненому у трендові «луки». До слова, висновок стосовно трендовості (принаймні телевізійної) робимо з того факту, що прем’єра нового відео «МЕРІ» в чергове відбулася спочатку в ефірі телеканалу «М2», а вже потім у мережі.

«Просто Прощай» став ювілейним п’ятнадцятим кліпом офіційної відеографії «МЕРІ» та пана В.В. і третьою спільною роботою гурту та режисера Влада Разіховського. Раніше цей спеціаліст вже знімав для «МЕРІ» ролики «Чому болиш?» та «Міс», а загалом він знаний шанувальниками української музики завдяки своїм роботам для «Другої Ріки», Олександра Пономарьова, «Білої Вежі», «Мотор’ролли» та багатьох інших.

«До вашої уваги нове відео. Велике дякую режисеру Владу Разіховському за чудову роботу і результат, Андрію Хрякову за стиль, усій команді за злагодженість і професіоналізм, Роману Мусі та каналу М2 за підтримку української музики. Так що ми «продовжуємо «замикати», хтось буде мінус, а хтось – плюс…», – пише у Фейсбук автор, анонсуючи разом із тим прем’єри нового альбому та наступних кліпів ще до завершення поточного року.

Віктор Винник і МЕРІ – Просто Прощай

МЕРІ у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *