МЕРІ – Осінь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Осінь (Кліп)

Якщо ще хтось досі не помітив погодні витребеньки за вікном, Віктор Винник і гурт «МЕРІ» вирішили нагадати цим людям, що осінь вже давно настала. Саме таку назву отримала нова відеоробота команди, режисером якої виступив відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Цікаво, що головну жіночу роль кліпу виконала співачка, а разом із тим і дружина Влада – Іва Холодова.

Власне, така назва і концепція роботи можуть бути пояснені тим, що самі музиканти могли і не помітити настання осінньої пори, адже знімали своє нове відео на теплому океанському узбережжі Португалії та поблизу міста Лісабон. За словами лідера «МЕРІ» Віктора Винника, романтична, яскрава і у дечому навіть драматична історія, що розгортається на океанському березі, вдалася їм на всі сто відсотків.

Якщо відкинути у бік жарти, то пісня «Осінь» була написана Віктором вже доволі давно і початково призначалася для однієї української співачки. Але з ряду причин дана співправця так і не відбулася, а сама композиція перекочувала до репертуару «МЕРІ» та увійде до майбутнього студійного альбому гурту.

До речі, якщо ви вже встигли добряче відчути осінню прохолоду, маєте можливість придбати теплий мерч від Віктора Винника і «Мері» за наступним посиланням.

Віктор Винник і МЕРІ – Осінь
Мері у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Vova says:

    Режисер обрав локацію, яка вже використовувалася у кліпі Лободи “Пуля-дура”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *