Мері – Миколай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Миколай (Кліп)

Для усіх чемних поціновувачів сучасної української музики, Віктор Винник і музиканти гурту «Мері» підготували подарунок під подушку – новий анімаційний кліп до святкової пісні «Миколай». І хоча сама композиція має таку ж довгу історію, як борода християнського святого, нещодавно музиканти знову нагадали шанувальникам про неї, включивши пісню до переліку треків нового альбому «Мері» під назвою «Я z України». До речі, окрім оригіналу даного твору, до згаданої платівки у якості бонусу увійшов ремікс пісні авторства Arytmia.

«Не знаю як ви, а я все ще вірю у Миколая. Хай нікого не забуде», – написав у соціальних мережах Віктор Винник, який неодноразово відмічав у численних інтерв’ю свою непохитну віру у святого. Повертаючись до самого кліпу варто також додати, що його було створено зусиллями спеціалістів студії Sensum та презентовано в Інтернеті під вечір 18 грудня.

Нагадаємо, що 19 грудня (або ж 6 грудня за Григоріанським календарем) Україна та світ відзначає День святого Миколая, який, за звичаєм, вночі кладе слухняним дітям подарунки під подушку та вчить їх бути милосердними. Окрім того, на згадку про милосердність святого, цей день також прийнято вважати Міжнародним днем допомоги бідним. Миколая шанують як опікуна воїнів та водіїв, а також як захисника усіх знедолених та нужденних.

Віктор Винник і Мері – Миколай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *