Віктор Винник і Мері – Miss
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і Мері – Miss (Сингл)

Маємо для вас цікаву новинку від Віктора Винника та гурту «Мері» – новий студійний сингл під назвою Miss, який увійде до наступного, четвертого за ліком повноформатного лонг-плею колективу. Аранжування свіжої композиції виявилось доволі нетиповим для гурту з огляду на його звичну стилістику, проте, за словами Віктора Винника, новий музичний досвід завжди є виключно позитивним показником для будь-якого виконавця. Варто додати, що продюсування нового треку – справа рук спеціалістів компанії FDR.

«Цю пісню я написав кілька років тому. Взагалі-то я вже давно співпрацюю з компанією FDR як автор текстів і музики, і якось Роман Кальмук запропонував мені спродюсувати мою пісню. Більшість музичного матеріалу «Мері» я продюсую сам, іноді залучаючи до співпраці інших музикантів. Довгий час ми плідно співпрацювали з лідером гурту «НеМо» Анатолієм Іванюком, який цього року покинув нас у результаті важкого захворювання. Одну пісню з другого альбому продюсував один з кращих саунд-продюсерів України Віталій Телезін. Тепер до запису і аранжування долучаються й інші учасники «Мері» – ударник Володя Андрієвський та гітарист Віталій Гудзій, а також давній наш друг Ярек (Ярослав Баран). Спочатку я не зовсім зрозумів ідею аранжування, але з часом воно мені сподобалось, бо це щось нове і незвичне, а новий досвід завжди позитивний», – розповів «Нотаткам» Віктор Винник.

До речі, саме сьогодні, у львівському пабі Gas Station відбудеться благодійний акустичний виступ Віктора Винника та інших відомих виконавців, зокрема, гуртів «Веремій», «Дикі Серцем», Sunguns та інших. Запрошуємо всіх львів’ян та гостей міста Лева!

ЗавантажитиВіктор Винник і Мері – Miss

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *