МЕРІ – Мамо
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Мамо (Сингл)

14 травня Україна та велика частина інших країн світу відзначатимуть міжнародний День Матері, і саме до цього свята приурочили свою нову композицію «Мамо» музиканти гурту «МЕРІ» на чолі зі своїм лідером Віктором Винником. Авторство слів і музики новинки належить самому Віктору, а у створенні фінального варіанту аранжування йому неабияк допоміг молодий саунд-продюсер та музикант Остап Панчишин. Запис та зведення свіжого синглу проходили на львівській студії Jenny records під керівництвом Мар`яна Криськува.

«На жаль, День Матері в Україні не має такої популярності, як, наприклад, те саме 8 березня. Але, думаю, з часом це обов’язково зміниться, адже саме матір є найріднішою людиною на все життя. Наші мами заслуговують тільки найкращого. Саме про це ми і вирішили заспівати у новій пісні «Мамо», згадати у ній усіх матерів, які, не зважаючи ні на що, завжди чекають, люблять і переживають за нас», – коментує композицію Віктор Винник.

Додамо, що разом із кількома раніше поширеними у мережі синглами від Віктора Винника і «МЕРІ», пісня «Мамо» увійде до наступного студійного альбому команди, що стане вже п’ятим повноформатним релізом їхньої дискографії. Разом з тим, час від часу користаючись перервами у роботі над майбутньою платівкою, колектив не забуває і про живі виступи, зокрема вже завтра, 13 травня 2017 року, гурт «МЕРІ» завітає до столичного пабу Docker (вул. Богатирська, 25).

Українська музика: Віктор Винник і МЕРІ – Мамо

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *