Віктор Винник і МЕРІ
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Live with Lviv Jazz Orchestra (Відео)

Восени 2017 року гурт «МЕРІ», на чолі зі своїм незмінним лідером Віктором Винником, зіграли спільний виступ із живим оркестром. При чому це був не один, а одразу два поспіль концерти, які з аншлагом відбулися у стінах Львівської філармонії. До слова, це перший досвід співпраці поп-рокерів з академічними музикантами. Оркестр, що акомпанував «МЕРІ», має назву Lviv Jazz Orchestra, а до його складу входять переважно молоді, але вже досвідчені музиканти. Аранжуваннями займався Михайло Романишин, диригував Назар Кулиняк.

Наразі музиканти «МЕРІ» пропонують усім охочим меломанам переглянути без малого годинну відеоверсію згаданої музичної події (зйомка – West Art, монтаж – Дмитро Кошлань). «До уваги тих, хто не зміг чи не захотів прийти на цей концерт, або тих, хто хоче ще раз пригадати той вечір. Щиро дякую за новий цікавий досвід організаторам та оркестрантам. Також висловлюємо величезну подяку усім, хто відвідав за присутність і ваші аплодисменти», – йдеться в анотації до відео на Фейсбук.

Знані та улюблені пісні «МЕРІ» разом з оркестром прозвучали по-новому та справили незабутнє враження на глядачів. Що ж стосується самих учасників гурту, то Віктору Виннику і компанії поєднання гітарної рокової музики з класичними інструментами також дуже сподобалось, тому цілком можливо, що у найближчій перспективі «МЕРІ» з оркестром можна буде почути ще й у інших містах України.

Віктор Винник і МЕРІ & Lviv Jazz Orchestra

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *