Мері – Я z України
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

МЕРІ – Я z України (Live in Lviv)

Віктор Винник і гурт «Мері» пропонують своїм прихильникам перенестися на кілька місяців назад у часі та знову, а для когось і вперше, побувати на концерті-презентації четвертої студійної платівки команди під назвою «Я z України». І це стало можливим завдяки новопрезентованому відео зі згаданого виступу, що триває близько двох годин та представлено у чудовій HD-якості. Зйомка і монтаж музичного шоу від «Мері» провадили спеціалісти кіностудії «Провінція» у львівському нічному клубі Picasso (25.11.2016).

«От, нарешті цей день настав – усі ті, кого не було на нашій презентації платівки у Львові, якщо не пошкодують власного часу, тепер зможуть почути і побачити все що там відбувалося на відео! Хотілося би висловити величезну подяку усім, хто був, є і, можливо, колись буде з нами, а також побажати вас приємного перегляду!» – написав у соціальних мережах пан Винник.

Варто також згадати, що на киян та гостей столиці такий концерт ще тільки очікує у майбутньому. Саме тому, 28 січня 2017 року, Віктор Винник і «Мері» запрошують усіх охочих відвідати їхній виступ у Docker-пабі, де і відбудеться столична прем’єра диску. Із самим альбомом «Я z України», до речі, ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті, а останні анонси виступів «Мері» легше за все відшуковувати на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Мері – Я z України

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *