Мері - Кулями любов... (Альбом)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

МЕРІ – Кулями любов… (Альбом)

Більше трьох років знадобилося популярному гурту «Мері» на чолі із фронтменом Віктором Винником для презентації третьої студійної платівки зі своєї дискографії. І ось, зовсім нещодано, музиканти нарешті оголосили про вихід нового альбому під назвою «Кулями любов…», який розповсюджується на вільній основі в мережі Інтернет і складається з одинадцяти авторських композицій, які не перестають дивувати слухача своєю музичною свіжістю, актуальністю та різнобарв`ям. За словами вокаліста гурту Віктора Винника, він вже залишив позаду думки про повністю концептуальні релізи, поєднані однією емоційною тональністю і тотожними відчуттями, тож нова платівка від «Мері» – це досить різнобічний продукт, у якому зібрані різностильові пісні, написані у різний час із різними настроями, проте зібрані в одне єдине ціле завдяки творчій харизмі учасників колективу і впізнаному фірмовому саунду «Мері».

Такій варіативності презентованих музичних творів посприяв також факт запису і зведення пісень на декількох різних студіях звукозапису. Розглядаючи наповненість платівки «Кулями любов…», варто відмітити також деінде присутню соціальну тематику композицій, яка раніше не була характерною для творчого доробку «Мері». Зокрема гостросоціальна пісня «Сестра», що була презентована слухачам разом із відеокліпом до неї більше року назад, видається ще одним експерементом від популярних поп-рокерів, який вже точно можна вважати вдалим, зважаючи на завойовану популярність та незліченну кількість схвальних відгуків до неї. Ще одна представлена на платівці композиція «План», була написана музикантами приблизно два роки тому, але виконуватись на концертах почала зовсім нещодавно. Учасники групи зазначали, що виконувати її почали, зважаючи на останні неспокійні події в Україні, адже за їх словами, дана композиція якнайкраще підходить для висвітлення пануючих загальнонародних настроїв.

Зазначимо, що третій студійний альбом «Мері» можна вільно завантажити в Інтренеті, проте «Кулями любов…» також отримає і своє фізичне втілення у вигляді компакт-диску, який буде видано лімітованим тиражем.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *