Віктор Винник і МЕРІ - Коли твоя земля в війні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Коли твоя земля в війні (Кліп)

Віктор Винник і «МЕРІ» презентують нову щемливу пісню під назвою «Коли твоя земля в війні» та офіційний кліп до неї. Зауважимо, що з самого початку повномасштабного вторгнення ворога на наші землі, колектив вже видав декілька пісень військово-патріотичної тематики, а також активно гастролює з благочинними концертами та виступає для українських військових.

Композиція «Коли твоя земля в війні» була написана зовсім нещодавно, і, відповідно до назви, розповідає про нашу сьогоденну реальність, про наші мрії, надії і сподівання. А ще, звісно ж, про непорушну віру у перемогу кожного українця.

Віктор Винник і МЕРІ - Коли твоя земля в війні

Режисером кліпу виступив сам Віктор Винник. За задумом, відео передає емоції тривоги та суму, які всі ми в тому чи іншому ступені переживаємо протягом останнього року, але у фінальній частині кліпу головний герой знаходить особливий символ – поховання вояків УПА, який нагадує йому про священність та одвічність боротьби нашого народу за свободу.

«Нова пісня, нове відео. «Коли твоя земля в війні». Дякую всім хто долучився до створення: Остапу Панчишину за те, що зрозумів пісню і правильно спродюсував; Маряну Криськуву – за запис і зведення на найкращій студії Jenny Records; Дмитру Кошланю, Роману Фірману West Art – за зйомку і трудоголізм; Інні Демедюк і компанії – за наводку на локацію для зйомок. Фінальну сцену відзнято біля могили вояків УПА, псевдо «Лилик», «Шишка», «Рибалка», «Чумак», загинули 1946-му. Слава Героям», – коментує Віктор Винник.

Нова пісня має увійти до майбутньої платівки Віктора Винника і МЕРІ, яка, за сприятливих обставин, побачить світ вже навесні.

Віктор Винник і МЕРІ – Коли твоя земля в війні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *