Віктор Винник і МЕРІ – Теплий Дощ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Теплий Дощ (Кліп)

Не зважаючи на те, що за вікном вже активно хазяйнує осінь, часто-густо поливаючи голови українців своїми холодними зливами, Віктор Винник та гурт «МЕРІ» сьогодні запропонували усім нам трохи поностальгувати за теплим літнім дощем, переглянувши їхню нову анімаційну роботу. Мова йде про офіційне відео до галицького шлягеру «Теплий дощ», власну поп-рокову версію якого музиканти створили та видали у своєму останньому номерному альбомі «Я з України». Свіжий відеоролик було створено у співпраці з молодим мультиплікатором Тетяною Ясінчук у жанрі пластилінової анімації.

«Відео до композиції вийшло надзвичайно зворушливим, адже наші пластилінові герої впоралися зі своїми ролями на відмінно. Я вже давно хотів мати подібний кліп у власному творчому активі. Він абсолютно не подібний до всіх наших попередніх робіт і напрочуд гарно передає настрій пісні. Тому, якщо вам все ж таки доведеться мокнути під дощем, бажаю кожному мати під рукою такий «бальоновий плащ», який зможе захистити не лише від капризів природи, але й від усіляких житейських негараздів. Я дуже вдячний феноменальній режисерці-мультиплікатору Тані Ясінчук за професійну роботу, а також за те, що на п`ять хвилин вона повернула мене у дитинство, бо пластилінові мультфільми родом саме звідти», – коментує Віктор Винник.

Варто додати, що основна ідея сюжетної лінії належить саме Тетяні: за її задумом, поки головний герой мокне під дощем і плекає мрії про своє кохання, навколо продовжує вирувати звичне життя. Цікаво, що початково Віктор Винник і «Мері» зовсім не планували створення кліпу до пісні «Теплий дощ», але, за словами музикантів, у їхні задуми, як завжди, вніс корективи «його величність Випадок».

Віктор Винник і МЕРІ – Теплий Дощ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *