Мері – Чому болиш
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

МЕРІ – Чому болиш? (Сингл)

Передаємо вам музичне вітання з далекого 1998 року, якому, щоправда, судилося стати повноцінним студійним синглом гурту «Мері» через цілих дев’ятнадцять років, у лютому 2017 року. Мова йде про новопредставлений сингл Віктора Винника і гурту «Мері» під назвою «Чому болиш?», який сьогодні було поширено у соціальних мережах та спеціалізованих музичних сервісах. Не дивлячись на те, що музиканти лише кілька місяців тому презентували свій новий повноформатний альбом «Я з України», сьогоднішня новинка вже має увійти до переліку треків його наступника, п’ятого ювілейного лонг-плею «Мері».

Історія композиції «Чому болиш?» бере свій початок у 1998 році, коли Віктор Винник записав на папері дуже особливі для нього рядки тексту. За кілька років найпершу варіацію даного твору навіть було записано студійно, але після цього композиція вирушила на творчу полицю лідера «Мері» вичікувати більш слушного часу для прем’єри.

«Нещодавно я переслуховував деякі старі записи і, не зважаючи на велику кількість нового матеріалу, вирішив повернутися до цієї пісні. Оновлене життя вона отримала завдяки співпраці з молодим львівським саунд-продюсером Романом Микульським, якою я залишився надзвичайно задоволений. Якщо чесно, то я уявляв собі фінальний результат дещо інакшим, але такий варіант також видається мені дуже цікавим, оскільки у пісню було додано дещо по-справжньому нове. Ця композиція майже 20 років чекала свого часу, але тепер ви можете почути її і самі для себе вирішити чи варто було стільки чекати», – каже Віктор Винник.

Мері – Чому болиш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *