Віктор Винник і МЕРІ – Чому болиш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Віктор Винник і МЕРІ – Чому болиш? (Кліп)

Віктор Винник продовжує надзвичайно активно працювати на поприщі сучасної української музики – слідом за декількома синглами разом із гуртом «МЕРІ», спільним треком із українським військовим Богданом Ковальчиним, дуетною піснею з проектом Navigator та гучною роботою з боксером Олександром Усиком та стронгменом Василем Вірастюком, музикант презентує новий відеокліп «Чому болиш?..». І все це, на хвилинку, за кілька останніх місяців. Режисером музичної міні-стріки виступив знаний український кліпмейкер Владислав Разіховський, який вже має досвід співпраці із Віктором та «МЕРІ», адже саме він знімав для них один з попередніх роликів під назвою Miss.

Як зазначає сам Віктор, ідея нового кліпу є доволі простою і зрозумілою. «За режисерським задумом ми відзняли кілька різних сюжетних ліній, які практично не мають точок перетину, але, в той же час, кожна з них переповідає особливу драматичну історію своїх головних героїв. У всіх змальованих сюжетах, що цікаво, фігурують виключно жіночі історії. Кліп наповнено чималою кількістю красивих кадрів і мальовничих ракурсів: його витримано у характерних вечірніх тонах, що додає йому ще більшої загадковості. А що стосується головної ідеї роботи, то вона полягає у твердженні стосовно того, що потрібно завжди берегти своє власне серце і серця своїх близьких, щоб потім не задаватися питанням – «Чому болиш моє Серце знов?..», – йдеться у прес-релізі.

Додамо, що пісня «Чому болиш?..» стала найпершою оприлюдненою ластівкою з майбутнього, вже 5-го за ліком, альбому гурту «МЕРІ», який, зважаючи на активність фронтмена, не має змусити себе довго чекати.

Віктор Винник і МЕРІ – Чому болиш?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *