Віктор Винник і МЕРІ – Бувай ми здорова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Віктор Винник і МЕРІ – Бувай ми здорова (Кліп)

«Бувай ми здорова» – перший сингл з нового альбому від Віктора Винника і «МЕРІ».

Цього березня Віктор Винник і «МЕРІ» порадували своїх прихильників новим альбомом «Снайпери-Амури». І ось команда вже готова представити перший сингл з майбутньої платівки. Ним стане кавер на шлягер початку XX століття «Бувай ми здорова». Ця пісня була неймовірно популярною в ті часи, але на Галичині добре відома і в наш час.

Ідею записати пісню музикантам підкинула популярна львівська радіостанція «Люкс FM Львів», яка започаткувала проект переспівів давніх галицьких пісень на новий лад. Проект було приурочено до святкування дня міста Львова.

Віктор Винник зауважив, що одразу погодився на експеримент, оскільки ця тема є дуже цікавою особисто для нього. Щоправда, музиканти вирішили відійти від традиційного виконання пісні й записали її у стилі реггі.

Саундпродюсуванням треку займався гітарист МЕРІ Віталій Гудзій. Але команда на цьому не спинилась, відтак після закінчення роботи над піснею одразу було відзнято кліп. У ньому музиканти представлені в образах львівських батярів. До роботи над відео запросили режисера Олега Бачинського, який свого часу багато співпрацював із «МЕРІ».

Віктор Винник і «МЕРІ» вже активно працюють над новим матеріалом для наступного альбому, а поки що перша ластівка з нього – «Бувай ми здорова».

Віктор Винник і МЕРІ – Бувай ми здорова
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *