MELOVIN - Мені не дзвони (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MELOVIN – Мені не дзвони (Кліп)

Співак MELOVIN презентував кліп у театральній стилістиці до нової пісні під назвою «Мені не дзвони».

Зйомки свіжого відео проходили у Львові. До особливості роботи можна віднести той факт, що переважна частина кліпу була знята одним кадром без обрізок – це символічно демонструє одну мить життя з його особливими емоціями.

Через всю відеороботу «Мені не дзвони» проходить сюжет із трояндою, яку меломани могли бачити на обкладинці даного синглу. Дану квітку MELOVIN використав тут як символ почуттів, які можуть як буяти та квітнути, так і зав‘янути назавжди.

Режисером відео виступив постановник проекту «Танці з Зірками» – Ігор Кулешин. Зауважимо, що це не перша його співпраця зі MELOVINом. Що ж стосується основної ідеї кліпу, то вона з’явилася в артиста ще в момент написання композиції.

«В часи війни ми маємо культурно збагачувати нашу рідну країну, і саме тому я вирішив створити таку арт-роботу. Її можна трактувати по різному, і в залежності від точки погляду вона отримує різні сенси. Початково «Мені не дзвони» – про розлуку коханих людей, але наразі вона отримала глибший сенс про втрату рідної людини. Це те, що болить наразі багатьом українцям», – коментує MELOVIN.

До речі, у кліпі можна побачити надпис на долоні артиста “20/07” – це дата знайомства з тією людиною, котрій присвячена дана пісня.

MELOVIN – Мені не дзвони
Spotify | Mp3

Ось деякі відгуки глядачів про новинку:

  • «Кліп просто витвір мистецтва, насолоджуюсь кожним кадром, рухом, емоцією»;
  • «Балерини з трояндами додають особливої витонченості. Одним словом Меловін великий естет і це чудово»;
  • «Що це за магія? Слухаю твої пісні вже раз по 500 і не набридає? Кліпи це окреме задоволення»;
  • «Файна робота, дякую за задоволення. До вподоби всім романтикам сучасного світу, хто ще здатен відчувати кохання та ніжність .А також членам «Клубу розбитих сердець», хто обпікся цим гарячим та пристрасним почуттям .Такий лагідний та заколисуючий голос, ніби душу обіймає»;
  • «Обожнюю кліпи Мела, особливо ті, які він сам продюсує. Їх чим більше дивишся тим більше помічаєш ледь помітні символи, які часто є автобіографічними, але в той же час кожен може вкласти свій особистий сенс»;
  • «Прості слова, проста мелодія, проста історія, яких безліч… Але розказана цим неймовірним голосом – до мурах по шкірі. Магія».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *