Механічний Апельсин – Immigrant Song
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Механічний Апельсин – Immigrant Song (Сингл)

До вашої уваги сьогоднішня прем’єра від гурту «Механічний Апельсин» – нова композиція під назвою Immigrant Song. Цю пісню музиканти присвятили всім українським заробітчанам, які поїхали з України на чужину в пошуках ліпшої долі для себе і своїх близьких.

Цікаво, що перший варіант композиції Immigrant Song було написано ще взимку, під час новорічних та різдвяних свят, коли більшість заробітчан повертались в Україну для того щоб зустріти Новий рік зі своєю ріднею. Саме спілкування з українськими емігрантами надихнуло музикантів «Механічного Апельсина» на написання цієї пісні. Тим більше у самих музикантів «МА» є родичі та близькі друзі, які наразі живуть та працюють за кордоном.

З самого початку свого створення, пісня Immigrant Song носила іншу назву – «Рахунок», але в процесі роботи над композицією та її текстом, з рештою змін зазнала і вона. Проте незмінною лишилась початкова ідея композиції, її задум та присвята.

Варто додати, що Immigrant Song є синглом з наступного студійного альбому «Механічного Апельсина», робота над яким наразі буквально кипить.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/202945156″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій Маринець says:

    “Саме спілкування з українськими емігрантами надихнуло вокаліста «Механічного Апельсина» Юрія на написання цієї пісні.”
    На написання цієї пісні надихало не “саме вокаліста”. текст до пісні написав я. Як і 99 відсотків всіх текстів для “МА” та “НЕБРАСКИ”. ВІРШ, що частково, Юра поклав на мелодію, саме мелодію , бо музику в гурті пише весь гурт ( гітарист партію гітари,барабанщик партію барабанів і т.д) я написав коли був в Сибірі. Однак Юра не вважає, що люди котрі створили пісню (Я, АНДРІЙ, ІВАН, ПИЛАТ) є її спріавторами. Бо пісню написав “саме він”.
    Таке неприпустиме нехтування автроськими правами змушує мене зробити ВАЖКИЙ крок. Я офіційно повідомляю “МА” та всіх прихильників про вихід з колективу.
    В подальшому , під чвас публікації на всіх носіях, та виконання в ефірі і на публці текстів, на які “МА” та “НЕБРАСКОЮ, та Юрою Апельсином були створені пісеньки, посилання на автора тексту ОБОВЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *