Механічний Апельсин - Більше за життя, сильніше за любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Механічний Апельсин – Більше за життя, сильніше за любов… (Альбом)

Нещодавно львівський рок-гурт “Механічний Апельсин” оголосив про поповнення у складі своїх студійних робіт у вигляді нової платівки під назвою “Більше за життя, сильніше за любов…“. Колектив, який зазнав свого відроження у 2009-му році, презентує громадськості вже шостий офіційний реліз, серед яких як повноцінні лонг-плеї, так і збірки реміксів, акустика і компіляції з дуетних композицій з іншими талановитими виконавцями.

Хлопці отримали свій перший успіх у вигляді фестивальних нагород і вдячної публіки на концертах практично одразу після початку музичної діяльності, проте у 1999-му році музиканти вирішили приділяти більше уваги стороннім проектам, що тривало до 2009-го року. Цікаво що склад гурту, який був сформований у 1992-му році, наразі постав перед слухачами після переродження у своєму найпершому вигляді.

Платівка “Більше за життя, сильніше за любов…” вмістила в себе декілька презентованих раніше у якості синглів пісень, зокрема дві пісні мотоциклетної тематики під назвами “Пам’яті Загиблих Байкерів” та “Веселий Байкер”. Варто зазначити, що друга пісня, яку, до речі, не так давно було представлено публіці, була заснована на реальних подіях, які мали місце у житті друга виконавців, у якого одного дня вкрали його улюбленний мотоцикл. Зазначимо, що розповсюджена в піснях “Механічного Апельсину” мото-тематика вже давно зробила хлопців бажаними гостями найбільших байкерських фестивалів і злетів по всій Україні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *