MegamasS – Трон з Кісток
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MegamasS – Трон з Кісток (Сингл)

«Хай живе «МегаЗлам»! Оце так поворот», – жартують користувачі соціальних мереж, водночас відмічаючи ТОПову якість нового вибухового треку «Трон з кісток» (Bone Throne) від оновленого складу відомої металкор-команди MegamasS. І нехай вас не дивують такі коментарі, адже новим вокалістом MegamasS став Олег Ульяницький, знаний як Орех (добре, що власні назви не перекладаються), у минулому фронтмен та один із засновників іншої альтернативної формації «Злам». Як відомо, попередня команда Олега несла у маси важку авторську музику з україномовними текстами і тепер, вперше у своїй історії, рідною мовою заспівав і MegamasS. Варто додати, що вокаліст – не єдиний новий учасник колективу, разом із ним склад гурту також поповнив бас-гітарист Андрій Литвиненко (композитор і барабанщик груп «Зона Мовчання» та Psionic Arc).

Власне, саме із цими перетрубаціями і була пов’язана певна пауза у діяльності MegamasS, тим паче, ще до Олега, після того як гурт залишив Олександр Грідін, він же Дич (якби не згадані нами правила правопису, було би Дичина, чи що?), музиканти запрошували до співпраці учасника проекту «Голос країни» Микиту Обушенко. Втім, погляди на подальшу музичну діяльність у хлопців не співпали, але з огляду на новинку «Трон з кісток», шанувальникам команди сумувати з цього приводу не доведеться. До речі, даний трек вже встигли зацінити колеги MegamasS по важкій сцені – Morphine Suffering, DETACH та інші.

«Це вступна композиція у нашому новому витку творчості. Наразі ми у достатньо великій кількості пишемо нові композиції, повсякчас підвищуючи власні якісні та технічні сторони. Щодо треку «Трон з кісток», то музика до нього була написана досить давно, але понад 2 роки він очікував на свого вокаліста. І цей момент, нарешті, настав. Олег володіє неймовірно впізнаваними манерою і тембром, а також феноменальною щирістю перед слухачем. З новим вокалістом MegamasS відчуває себе ще технічніше і впевненіше. Окремий респект нашому новому басисту Андрію за те, як він професійно висікає з бас-гітари потрібні руйнівні ноти», – коментує сингл творець та ідеологічний лідер Megamass Олексій Шерхан.

Зазначимо, що до завершення поточного календарного року Megamass планує видати ще як мінімум три нові треки, а наприкінці осені, за словами музикантів-інтригантів, на слухачів очікуватиме ще один цікавий сюрприз.

Українська музика: MegamasS – Трон з Кісток

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *