MegamasS - Шеол
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MegamasS – Шеол (Лірик-відео)

Приємні новини для усіх поціновувачів музичного «бруталіті» українською мовою – хлопці з оновленого складу хардкор-гурту MegamasS вирішили не затягувати зимові свята і вже на самісінькому початку нового 2018 року презентували свій новий вибуховий сингл «Шеол». Запис треку вже звично проходив у Кноба, на столичній студії Revet Sound.

«Кажуть, все давно вже на поверхні, коли пішов в останню путь. Нехай побачать, що ховають люди, а я скажу, що пекло тут», – філософствують у тексті пісні музиканти. Власне, не дивно, що для роботи з такою тематикою було обрано назву «Шеол», адже у біблійних текстах Старого Заповіту так називали потойбіччя, де опинялися всі померлі, незалежно від праведного чи грішного способу життя. Це слово єврейського походження, яке у більшості інших мов не має споріднених термінів з аналогічним значенням, лише існує грецькомовний аналог – гадес. Слово шеол зустрічається у Біблії як позначення місця поховання (могили), але у значно сакральнішому та ширшому значенні – потойбіччя. Адже це не якесь конкретне місце, а символічна місцина, така собі спільна могила, де сплять смертельним сном більшість померлих. Боже Слово пов’язує шеол і гадес саме з такою смертю, з якої колись буде воскресіння.

«Друзі, нарешті вийшов наш скромний і добрий сингл під назвою «Шеол». Сьогодні ми також презентуємо Lyric Video, зроблене Євгеном Туришевим, а сам трек вже залито на всі майданчики, так що слухайте і лютуйте! Величезний хлоп по печінці за репост і низький уклін!» – пишуть у Фейсбук MegamasS.

Нагадаємо, що попередній сингл команди під назвою «Гора» було також презентовано разом із супутнім лірик-відео напередодні новорічних свят. Більше деталей шукайте у відповідній публікації на «Нотатках».

Українська музика: MegamasS – Шеол

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *