MegamasS – Гора
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MegamasS – Гора (Лірик-відео)

Нехай ранок понеділка для вас буде важким лише з точки зору музики! Оновлені важковаговики MegamasS продовжують творити нову українську альтернативну музику і вже готові вражати шанувальників жанру свіжим синглом «Гора» та супутнім лірик-відео до нього. Цікаво, що музика до цього треку була написана учасниками команди ще у 2015 році, а от віршоване обрамлення на неї поклав вже новий вокаліст команди Олег Ульяницький, колишній фронтмен гурту «ЗЛАМ».

«Трек «Гора» – своєрідне завершення давно розпочатої, відносно трагічної історії, тому навіть не дивно, що у Олега народилися такі похмурі слова… Головна ідея і місія «Гори» – дуже точно поєднати музику і текст, підібрати максимально потужні та креативні форми (рифи і слова), щоб зробити цей трек вартим уваги не тільки музикантів, але і простих слухачів», – коментує для «Нотаток» новинку гітарист та засновник MegamasS Олексій Шерхан.

Він також розповів, що поточні півроку альтернативна формація перебуватиме в режимі «видачі» нового матеріалу, адже протягом найближчих кількох місяців MegamasS порадує слухачів ще трьома свіжими синглами, до одного з яких, цілком можливо, буде також відзнято кліп. А вже навесні 2018 року, гурт планує розпочати «обкатку» нового матеріалу на живих виступах, у першу чергу готуючись до надзвичайно активного, за планами хлопців, фестивального літнього сезону. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: MegamasS – Гора

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *