Медовий Полин - Сепаратіст (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Медовий Полин – Сепаратіст (Сингл)

Пісня «Сепаратіст» – новий хіт від борщевського панк-рок гурту «Медовий Полин», створений з гумором у найактуальнішій тематиці сьогодення і приправлений новітнім українським заспівом «Путін х*ло». Презентували свій витвір хлопці на цьогорічному фестивалі «Файне Місто» у Тернополі, а наразі всім бажаючим доступний і студійний запис композиції.
Музиканти, які вже близько семи років існують як окрема творча одиниця під назвою «Медовий Полин», неодноразово розповідали, що всі учасники гурту є досить різними людьми, але всі вони об’єднані виключно позитивними поглядами на життя і веселою вдачею.
«Медовий Полин» особисто для мене – це заняття, без якого в житті було б сумно, занадто спокійно, нецікаво і безперспективно. Гурт є своєрідним способом самовираження не тільки для мене але, напевно, і для кожного його учасника. Це платформа, завдяки якій можна втілювати у життя власні ідеї, щось створювати – робити те, чого дійсно хочеться, лиш би це було цікаво і приносило задоволення музикантам і звісно ж слухачам», – зазначив вокаліст гурту Костянтин Дунець. «Протягом років склад гурту дещо змінювався, але наразі ніби все стабільно і дуже хочеться, щоб ніхто з нас не полишив цю справу. Сподіваюсь нікому з нас життя не поставить вибір: або гурт або щось інше», – додав він.
Наразі у дискографії колективу значиться один демо-альбом «йDemo», який датується 2009 роком, тож незабаром очікуйте ще більше новинок та сюрпризів від гурту «Медовий Полин».


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/161622202″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Медовий Полин, музика українською, украинская музыка, Сеператист, Сепаратіст, сингл, 2014, АТО, путін хуйло

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *