MBreeze - Кожен день
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MBreeze – Кожен день (Відео)

Деякі люди вважають, що існують п’ять різних мов кохання. Нова композиція «Кожен день» гурту MBreeze покликана відобразити ті мови та аспекти кохання, які близькі автору: в першу чергу мова йде про фізичні дотики та проведений разом час. Ця новинка є піснею-ностальгією, що має відгукнутися в серцях великої кількості слухачів, адже наразі, із початку повномасштабної війни в Україні, чимала кількість людей опинилась на відстані від своєї другої половинки, від сім’ї та дому.

«Під час одного зі зимових blackout -ів я провів ніч шукаючи натхнення в приміщенні нашої столичної студії звукозапису. У якусь мить я піймав себе на думці, що в моїй душі присутній сум за людиною, яку наразі я не можу обіймати, відчувати поруч, проводити разом час, як то було раніше. І я вирішив не стримувати цих емоцій, додавши їх до музики і тексту нашої свіжої композиції», – поділився Олександр Біляк, вокаліст колективу.

Пісня «Кожен день» стала другим за ліком релізом MBreeze у поточному році. Учасники команди зазначають, що мають плани видати цю композицію в кількох різних варіантах.

Барабанщик гурту Ілля розповів: «Ми наразі запланували зробити три різні версії пісні «Кожен день». Першою є оригінальна україномовна пісня, яку ми вже презентували, другою буде англомовна адаптація, а третя нехай буде для вас сюрпризом! Зазначу тільки, що вона має зайти на «Радіо Рокс».

Відео до пісні, зняте учасниками MBreeze за допомогою мобільного телефону, вже зараз можна подивитися на YouTube-каналі гурту, а зі самою композицією «Кожен день» можна ознайомитися на всіх популярних музичних платформах.

MBreeze – Кожен день
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *