MAZEPA - Моє
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MAZEPA – Моє (Відео)

У перший день літа вітчизняні рок-виконавці з гурту MAZEPA представили слухачам свою нову композицію «Моє».

Ліричний, але водночас мотивуючий зміст пісні «Моє» переплівся з мелодіями голосу Андрія Мазепи – лідера гурту, гітарними співами Мухи Мухіча – гітариста колективу, ударними Володимира Костика та потужним саксофоновим соло від Павла Надала – саксофоніста гурту. Живе звучання та енергетика, які можна відчути у свіжій пісні, вже стали впізнаваною візитівкою гурту MAZEPA.

Разом з виходом композиції гурт також презентує лірик-відео пісні на своєму ютуб-каналі. Дана відео-робота – вже не перша колаборація гурту MAZEPA з відомим українським кіно-режисером та кліп-мейкером Віктором Придуваловим. Андріївський узвіз у місті Києві став дійовою особою фільму та наче підкреслює своїми архітектурними деталями лірику пісні «Моє» гурту MAZEPA.

Пісня «Моє» – вже четвертий музичний реліз гурту MAZEPA з початку 2023 року. Учасники колективу не збираються зупинятись та вже оголосили про намір випустити повноцінний студійний альбом цього літа. Відомо, що альбом міститиме 11 пісень та стане деб’ютним лонг-плеєм для українського гурту MAZEPA.

MAZEPA – Моє
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *