MAZEPA – Live in Studio
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

MAZEPA – Live in Studio (Відео)

Українське бароко: музиканти Green Grey, «Тартак» і «Бумбокс» взяли участь в дебютному релізі групи MAZEPA.

Володар легендарного прізвища – співак, саунд-продюсер і музикант Андрій Мазепа. Людина безлічі талантів: досвідчений звукорежисер, аранжувальник Bloom Twins, співавтор хіп-хоп проекту The Z (спільно з Дизелем), засновник реп-фестивалю, куратор творчої лабораторії на базі інституту ім. Глієра.

До неповних 30 років Андрій спробував музичну індустрію «на смак» у всіх її можливих втіленнях і, нарешті, дозрів до запуску власного сольного проекту. «На початку 2020 року біля мене з’явилося непереборне бажання зробити проект, в якому я був би артистом і продюсером одночасно. Раніше я працював в цих амплуа окремо, але тепер настав час представити свою музику в комплексній формі», – каже Андрій.

Для свого дебюту Мазепа вибрав нестандартний формат. Ніяких тобі «обгорток» і надбудов, тільки суть – власне, музика. Проект починає свою історію з півгодинного студійного live video і live-альбому, записаного під час цієї сесії. У складі групи MAZEPA, Андрію вдалося зібрати відмінний склад досвідчених музикантів – барабанщика Green Grey Володимира Костика і гітариста Андрія «Муху» Самойло, відомого по участі в групах Тартак та Бумбокс.

Режисером відео став легендарний Віктор Придувалов – автор чи не сотні відеокліпів для українських альтернативних артистів в діапазоні від ТНМК, Скрябiн та Океан Ельзи до Даха Браха, Вагоновожатих та ТОЛ. «Віктор взявся за непросте завдання – художньо зняти процес запису музичного альбому», – каже Мазепа.

Результатом такої колаборації став музичний фільм «MAZEPA – Live in Studio», до якого увійшло сім пісень з майбутнього студійного альбому «KSSR». Самі учасники групи сперечаються про те, в якому жанрі грають музику. Рок? Поп-рок? Хоча Андрій «Муха» і зовсім наполягає на тому, що їх стиль – це хіп-хоп. Сам же Андрій Мазепа коментує це так: «Ми граємо в жанрі українське бароко!» (Прим. – відсилання до біографії Івана Мазепи).

Альбом MAZEPA – Live in Studio вже доступний для прослуховування в Apple Music і SoundCloud. Відео – на офіційному YouTube-каналі артиста.

MAZEPA – Live in Studio

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *