MAX BARSKIH - В твоїх очах
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MAX BARSKIH – В твоїх очах (Кліп)

Співак Max Barskih поділився зі своїми слухачами новою піснею «В твоїх очах», до якої також було знято супровідне відео. Режисером ролика традиційно виступив Алан Бадоєв.

За словами артиста, ця робота базується на тому особливому стані людей, коли ми почуваємося щасливими та спокійними.

Max Barskih: «Не так давно в моєму щільному концертному графіку мені пощастило виділити один день, який я міг провести поблизу моря. І там я відчув необхідну енергетику майбутньої композиції та відеокліпу. Я знаходився у статичному щасті – не залишаючи морського берега, я вирушив у мандрівку щасливими спогадами під акомпанемент романтичної музичної історії. Я показав цю концепцію Алану разом із фотокартками, зробленими того дня. Що ж із цього вийшло – дивіться у моєму новому кліпі».

MAX BARSKIH - В твоїх очах

Алан Бадоєв: «Коли я подивився ті фото, я був вражений простотою та спокоєм, закарбованими на обличчі Макса. Тому ми захотіли оживити ці знімки у форматі одного кадру, тривалістю в трек. Для мене було великим задоволенням працювати з Максом протягом тривалого часу – завдяки цьому я зміг створити дуже детальний портрет артиста. Час протікає навколо нього, але він зосереджений тільки на своїй історії».

MAX BARSKIH – В твоїх очах
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *