MAX BARSKIH — Мамо, не плач
Матеріали, Популярна музика, Релізи

MAX BARSKIH — Мамо, не плач (Сингл)

Співак Макс Барських презентував чуттєву пісню під назвою «Мамо, не плач». Ця композиція присвячується всім матерям, які просто зараз дожидаються повернення свого рідного захисника.

У новій пісні виконавець підкреслює силу духу наших воїнів, їхню не аби яку міць та незламність, що проявляються крізь призму жорстких випробувань на фронті.

«Щиро дякую моїм незламним земляка. Саме ви стали моїм натхненням у цей важкий, але історичний час. Дану композицію я присвятив не кіборгам, не казковим героям, а реальним синам та донькам України, батькам та матерям. Тільки справжнім людям із крові та плоті під силу здолати зло, і це абсолютно точно станеться. А до тих пір маємо співати душею та підтримувати героїв! У самі скрутні часи я завжди обіймав і казав своїй матері «Мамо, не плач».

Сподіваюся, ця композиція стане для всіх нас ще одним об’єднуючим чинником, примножить силу та віру у звитягу. Ми неодмінно будемо знову обіймати всіх близьких людей! Тож нехай це станеться якомога швидше», – пише у соціальних мережах MAX BARSKIH.

MAX BARSKIH — Мамо, не плач

Пісня миттєво розлетілася мережею, її стали цитувати та використовувати у якості саундтреку для власних відео з кадрами сьогоденної військової реальності, зокрема це робили і наші захисники.

«На благодійному виступі Stay Together у Польщі я не міг стримати емоцій, коли вперше виконував пісню «Мамо, не плач». Її слова плутались, стаючи комом у горлі від минулорічних спогадів, що хвилями заполоняли мої думки. Це був дуже важкий рік, і я раптом збагнув, що за кожним із рядків цієї композиції приховано чиюсь долю. Я пірнув із головою у ті ролики з фрагментами моєї пісні, які ви публікуєте у соціальних мережах, у всі ті згадки, відчуття та емоції, які у них вкладено. Вони надзвичайно чуттєві та зворушливі. Я неймовірно дякую вам за них», – відреагував на численні публікації автор.

MAX BARSKIH — Мамо, не плач
iTunes | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *