Mavka – Night Shadow
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Mavka – Night Shadow (Кліп)

Музичний гурт Mavka випустив дебютний кліп на україномовну пісню з англомовною назвою Night Shadow, яка стала саундтреком фільму «Казка про гроші». Головну роль у кліпі виконала лідерка музичного колективу Ірина Скрипникова. Зйомка відео відбувалася на знімальному майданчику кіностудії імені О. Довженка під керівництвом режисера Олесі Моргунець та оператора Євгена Кирея.

«У кліпі розгортається історія головних персонажів фільму, які потраплять під чаклування моєї героїні. У певному сенсі сюжет нашого відео доповнює та дає нові прочитання всьому фільму. У самій стрічці я була задіяна як акторка, співачка і композитор. І хоча моя роль невелика, але в розвитку подій я присутня майже постійно. Кумедно, що часто це відбувається в досить парадоксальний спосіб: одного разу я співаю в церковному хорі, а вже в наступній сцені звеселяю п’яниць у шинку. Та справжня суть мого персонажа розгортається саме в тих алюзіях, натяках та образах, які показано в кліпі», – розповіла вокалістка гурту Mavka.

Вона також додала, що спеціально для цього фільму створила пісню в етнічному єврейському стилі, записала власну обробку української народної композиції «Я птичка-невеличка», та ще декілька тематичних композицій.

«Пісню Night Shadow я часто виконую сама на концертах і в кліпі звучить саме її альбомна сольна версія. У фільмі ж я співаю її ще з двома дівчатами в три голоси а капела», – підсумувала Ірина Скрипникова.

Зараз гурт Mavka, спільно з дитячим хором, працює над створенням пісенно-театральної купальської композиції на оригінальну музику групи, поєднану з твором І. Бідака «Ой на Івана купала» та очікує на велику прем’єру згаданої стрічки. 10 вересня 2017 року фільм «Казка про гроші» був представлений на 5-му Індійському кінофестивалі, де отримав відзнаку журі за режисерську роботу, а на українських широких екранах прем’єра очікується вже у листопаді.

Українська музика: Mavka – Night Shadow

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *