Мауглі – Dance Drink Sex Repeat
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Мауглі – Dance Drink Sex Repeat (EP)

Хто сказав, що рок-н-ролу не місце на танцполі? Фронтмен Epolets Паша Варениця наважився на сміливий експеримент. У своєму новому сольному проекті «Мауглi» він об’єднав відв’язні гітарні ритми і прилипливі денс-мелодії.

Його ліричний герой – безрозсудний, але чарівний марнотратник життя. Total fun! Музика, під яку хочеться танцювати і розслаблятися. «Для мене цей проект немов відпустка від важких думок», – говорить Паша. Відкриває ЕР Dance Drink Sex Repeat протестна і потужна пісня «Середнiй Палець», в якій музикант немов струшує з себе тягар буденності та йде у відрив. Якщо Drink, то в галасливій компанії друзів. Якщо Dance, то до самого ранку. Якщо Sex, то в пориві тваринної пристрасті. І якщо ти разом із ним, то Repeat! .

«Ці пісні – справжні саундтреки мого життя!, – зізнається Павло. – Типова тусовка в Києві. Ти починаєш вечір на Подолі в якомусь хіпстерском барі, потім їдеш в Atlas на концерт супервідомої британської інді-рок групи. Якимось чином опиняєшся на ЮБК, а вранці прокидаєшся у друзів на Позняках».

«Двигайся в такт» продовжує загальний настрій релізу. Змінюється лише місце дії. «Це запальні тропічні танці на пляжі в Одесі. Коли тобою керує пристрасть, легкий алкоголь і музика діджея». Нарешті, в Україні набирає обертів хіт радіостанцій «Тиц Тиц Тиц», який став пілотним синглом ЕР: «Історія про хлопця, який приходить в клуб в пошуках сексу, але замість цього знаходить там свою любов».

За словами музиканта, проект «Мауглi» буде існувати паралельно з групою Epolets. «У групі немає ніяких проблем! Як би цього не хотіли деякі наші хейтери. Ми продовжуємо разом працювати над музикою. Але тепер я точно знаю, чим зможу зайняти свій вільний час. «Мауглi» – це ще одна частина мене».

Варто нагадати, що наприкінці жовтня Epolets відіграли великий сольний концерт в клубі Atlas – перший в 2018 році. Epolets відомі, як один із кращих живих складів української рок-сцени. За останні кілька років група дала понад 200 концертів. У дискографії групи 4 номерних альбоми.

Мауглі – Dance Drink Sex Repeat

iTunes
Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *