Мастерской огонёк
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Іван Дорн ft. YUKO, гурт [О] & Constantine – Мастерской огонёк (Кліп)

Цілий рік лейбл Masterskaya важко працював для того, щоб познайомити українського слухача з новими, цікавими нетривіальними музичними виконавцями, стерти сталі шаблони та розширити горизонти музичного сприйняття українців. І їм це, варто сказати, вдалося на славу, тому наразі пан Дорн і ко мають повне законне право на відпочинок, який ми можемо побачити з вами у новому кліпі «Мастерской огонёк».

Як ви вже зрозуміли з назви, «Мастерской огонёк» – це пародія на традиційні «блакитні вогники», які донедавна були невід’ємною частиною новорічних телеефірів. У кліпі присутні всі фірмові елементи таких івентів: ялинки, серпантин, гірлянди, круглі столи з веселими гостями, бутафорські фрукти, тощо. А от шампанське на столах, здається, все ж таки було справжнім, адже Іван Дорн з’являється на сцені в образі п’яного Діда Мороза. «Хотілося би все ж таки уточнити, що тут я все ж таки грав п’яного Діда Мороза, а не дебіла. З Новим роком!» – пояснив засновник лейблу Masterskaya.

Зауважимо, що разом з Іваном Дорном новинку виконують його підопічні – гурти Yuko та [О], а також виконавець Constantine. Цікаво, що у кліпі Іван співав російською мовою, а всі резиденти його лейблу – українською.

«Мастерской огонёк» стукає до вас у екран разом з поганим Сантою. Ми вітаємо всіх з наступаючим Новим роком і щиро бажаємо вам творити, веселитися і гавкати від радості! Танцюйте разом з Masterskaya – святковий апокаліпсис зовсім поруч!», – йдеться у анотації до ролика.

Додамо, що режисером кліпу виступив Павло Бекезін, а оператором-постановником роботи стала Таня Дудник.

Українська музика: Мастерской огонёк

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *