Масса Причин - Суха Вода (Відео)
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Масса Причин – Суха Вода (Відео)

Днями дніпропетровський рок гурт «Масса причин», який, до речі, наразі знаходиться у турі містами України, виклав у мережу своє нове скомпільоване live-відео на пісню «Суха Вода». Цей кліп вмістив у себе замальовки сценічного та поза сценічного життя гурту, веселі й цікаві моменти, що мали місце під час концертних подорожей команди. «Нове відео зняте у форматі відеоблога. Це розповідь про турове життя колективу та різні сцени, на яких нам довелося грати. Ми просто взяли кращі моменти нашого концертного життя і склали з них кліп на пісню «Суха Вода». Дивіться наше нове відео, а на наступному тижні зустрічайте його прем’єру на телеканалі A-One», – написали в анотації учасники гурту «Масса причин».

Зазначимо, що пісня «Суха Вода» увійшла в останній студійний альбом формації під назвою «Їжа Вода», який побачив світ у 2014 році, та став другим повноформатним релізом у дискографії гурту.

Приходьте на живі виступи гурту для того, щоб на власному досвіді відчути неймовірну енергетику та запал, частинку яких було передано в новому концертному відео «Суха Вода». Вже сьогодні, 27 березня, музиканти вийдуть на сцену столичного пабу «Бочка», після чого візьмуть курс на Білу Церкву, Харків, Запоріжжя, Полтаву та Дніпродзержинськ. Слідкуйте за анонсами і новинами на офіційній сторінці гурту ВКонтакті.

Теґи: Українська музика, український рок, Масса Причин, Суха Вода


Компания A-Sky предлагает широкий ассортимент полиграфических услуг по самым доступным ценам. Сегодня один из самых популярных способов нанесения – цифровая офсетная печать, в основе которой лежит принцип не смешиваемости масла и воды. Закажите брошюры, стикеры, буклеты, календари, плакаты или визитки и убедитесь в преимуществах этого способа.


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Українська музика з кожним роком набуває все більшої популярності. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію, це дуже важливо для України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *