Масса Причин – Одяг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Масса Причин – Одяг (Кліп)

Дніпровський рок-гурт «Масса Причин» завершив зйомку нового кліпу на пісню «Одяг», що став п’ятим роликом у відеографії команди і, разом з тим, першим художнім відео з новим вокалістом Станіславом Коноваловим. Режисером свіжого відеокліпу виступив клавішник гурту Максим Дудко, який під час знімального процесу виконував доволі складну місію – одночасно був у кадрі, і поза кадром. Загалом, робота над роликом, починаючи від появи ідеї та аж до фінального результату, зайняла близько півроку.

«Можна скільки завгодно намагатися знайти пояснення тому, що саме виливається з нас у вигляді кліпів, але це все буде маячня. Це асоціації та образи. Ось, наприклад, нам спало на думку, що «Одяг» – це історія про злу чорну кішку з людським тілом і ми взяли і зняли кліп про злу чорну кішку. А ще прямо посеред знімальної ночі ми раптом захотіли, щоб у кліпі був струнний квартет, і через кілька годин дівчата зі скрипками та смичками вже стояли посеред залитого водою цеху, де проходили зйомки. Ці всі спонтанні ідеї зазвичай реалізовуються доволі важко, але ми без цього не можемо, тому вигадуємо все нові і нові образи», – розповіли «Нотаткам» учасники гурту «Масса Причин».

Нагадаємо, що пісня «Одяг» увійшла до останнього студійного міні-альбому «Масси Причин» під лаконічною назвою «58» (5 – це кількість треків, а 8 – знак нескінченності, що символізує тривалу роботу над релізом), щоправда там вона була підписана «55».

Масса Причин – Одяг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *